WESTA WS-41 Duvar Hoparlörü Ahşap

WESTA WS-41 Duvar Hoparlörü Ahşap

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Westa ws-41 sütun hoparlörü ahşap malzemeden imal edilmiş olup içerisinde trafo bulunan  modeldir. Anfinin gücüne bağlı olarak tek bir hatta çok sayıda kullanılabilir. Westa ws-41 sütun hoparlörü içerisinde 5" hoparlör bulunmaktadır. Ön yüzünde koruyucu metal kafes bulunmaktadır. Westa ws-41 sütun hoparlörü ucuz fakat kullanabileceğiniz kalitede bir üründür. En ucuz Westa ws-41 sütun hoparlörü dijitalmuzik.com'da.

Westa ws-41 duvar hoparlörü özellikleri

Woofer 5” (130mm),
Hat trafolu 70/100V, 
Güç 10 watt,
Frekans tepkisi 100 Hz  ~ 20 kHz, 
Hassasiyet 87 dB (1w/1m),
Trafolu 70/100V,
Tweeter var,
Renk kahverengi,

Westa ws-41 ahşap duvar hoparlörü kullanım alanları

Anons sistemi, müzik yayın sistemi, otel ses sistemi, fabrika ses sistemi, okul seslendirme, alışveriş merkezleri, parakende satış mağazaları,

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>