Okul ses sistemleri bir “Dijital Müzik” iştirakidir.1992 yılından bu yana profesyonel ses ışık ve anons sistemleri, okul ses sistemleri, okul tören sistemleri, okul zili, genel yayın müzik sistemleri,  anons sistemleri  konularında faaliyet gösterip ayrıca ; Satış, kiralama, montaj, teknik servis, proje  hizmetleri de vermektedir.

Kurulduğu yıllarda sadece seslendirme ile faaliyet gösteren firmamız , ilerleyen yıllarda  profesyonel ışık sistemleri, anons sistemleri, genel yayın sistemleri , araç üstü ses sistemleri ve seçim arabası seslendirme konularını da faaliyetleri içerisine alıp , dünyanın önde gelen lider markaları ile sektöründeki yerini pekiştirmiştir. Firmamız ” Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ” ilkesini çok uzun yıllar evvel kabullenmiş ve vermiş olduğu kusursuz teknik hizmet ile müşterileri arasındaki satış sonrası dostane ilişkileri neticesinde , ayakta kalmayı başarabilmiş sayılı firmalardan birisidir .

Ses sistemlerinizin uzun ömürlü olması; teknik bilgi,itinalı servis ve doğru malzeme seçimi gerektiren bir iştir.”Dijital Müzik” bunu en kaliteli malzeme ve en iyi işçilikle 1992 yılından bu yana  özenle gerçekleştirmektedir. Tecrübeli ve eğitimli teknik kadrosu ile daima müşterilerimize daha iyiyi sunabilmenin yollarını aramaktayız. Bu arayışı sizlerden gelecek; özel sorunlarınıza özel çözümler üreterek sizleri de pek çok memnun müşterilerimiz arasında görmeyi umuyoruz .

Mehriban Çağatay    Naci Çağatay   Verda Çağatay