WESTA WS-121T Sütun Hoparlör

WESTA WS-121T Sütun Hoparlör

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Westa ws-121t sütun hoparlörü hoparlör içerisinde iki hoparlör bulunan trafolu modeldir. Anfinin gücüne bağlı olarak tek bir hatta çok sayıda kullanılabilir. Westa ws-121t sütun hoparlörü içerisinde 5" hoparlör bulunmaktadır. Ön yüzünde koruyucu metal kafes bulunmaktadır. Westa ws-121t sütun hoparlörü ucuz fakat kullanabileceğiniz kalitede bir üründür. En ucuz Westa ws -121t sütun hoparlörü dijitalmuzik.com'da.

Westa ws-121t duvar hoparlörü Özellikleri

Woofer 2×5” (130mm),
Hat trafolu 70/100V, 
Güç 10 watt,
Frekans tepkisi 110 Hz  ~ 16 kHz, 
Hassasiyet 87 dB (1w/1m),
Trafolu 70/100V,
Renk beyaz,

Westa ws-121t duvar hoparlörü kullanım alanları

Anons sistemi, müzik yayın sistemi, otel ses sistemi, fabrika ses sistemi, okul seslendirme, alışveriş merkezleri, parakende satış mağazaları,

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. 

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>