WESTA WM-312U Trafolu Anfi Mikser

WESTA WM-312U Trafolu Anfi Mikser

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Westa wm-312u trafolu anfi mikserdir.Trafolu hat çıkışına çok sayıda trafolu hoparlörle çıkış yapılabilir ( her bölge yaklaşık 7-8 hoparlör 3w ). 6 bölge kotrollü mikser amfidir. Kısa devre korumaya sahip bir cihazdır. Ayrıca 4 ohm-16 ohm çıkış ile trafosuz hoparlör çıkışıda yapılabilir. Anfi mikser usb girişli mp3 okuyabilen modeldir. Westa wm-312u toplam 250 W çıkış gücü bulunmaktadır. Westa wm-312u trafolu amfide 3 adet aux bulunmaktadır. Westa wm-312u amfi fiyatı oldukça ucuz ve etkinliklerinizde kullanılabilir. Westa wm-312u trafolu amfi cihazını dijitalmuzik.com'dan uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz.

Westa wm-312u trafolu mikser amfi özellikleri 

Çıkış 250 Watt, 
6 bölge zonlu, 
6 bölge bağımsız ses kontrolü,
Aux 1,2,3 / 10 kΩ, 300 mV dengelenmemiş,
600Ω 0. 775V,
Trafolu amfi,
Usb sd giriş,
Kumandalı.

Westa wm-312u mikser amfi kullanım alanları

Okul seslendirme, otel ses sistemleri, Okul ses sistemi, cami ses sistemleri, hastane ses sistemi, kafe ses sistemi, okul zili sistemi, 

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. 

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>