WEST SOUND TKS 800 USB

WEST SOUND TKS 800 USB

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

West sound tks 800 usb amfili mikser kablosuz bağlantı yapılarak müzik ve mp3 lerinizi çalabilen, aynı anda 8 adet mikrofon bağlanabilen portatif kolay taşınabilen bir cihazdır. En ucuz west sound tks 800 usb fiyatı dijitalmuzik.com'da 

TKS 800 USB Mikserli Stereo Amplifikatör       

West Sound Tks 800 Usb Mikserli Amplifikatör Özellikleri 

2 x 400 W amplifikatör çıkış gücü, 8 kanal Mikrofon (2mV) ve line girişi (30mV), dijital sonsuz ayarlı reverb ve dijital eko (ayrı ayrı kullanılabilir), sinyal seviye göstergesi (Vumetre), sinyal çıkış (Max 1V), kazanç kontrol, 2 hoparlör çıkışı empedansı 2 x 4–8 Ω, fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak), kısa devre ve DC voltaj korumalı, ac giriş 220V. 50Hz, 19” kabin montaj tipi, USB girişli MP3 çalar, bluetooth bağlantı, uzaktan kumanda, flash belleğe kayıtlı özelliklere sahiptir. Ölçüler (mm): 480 x 332 x 250. Ağırlık: 500 W – 15 Kg. / 700 W – 16,5 Kg.

West Sound Tks 800 Usb Kullanım Alanları 

Genel kullanım olarak okul ses sistemi, cami ses sistemi, otel ses sistemi, fabrika ses sistemi, sosyal tesisler, eğlence yerleri vb. yerlerde anons Ses ve Müzik yayın sistemlerinde 

Listedeki Ürün Resimleri, Donanım ve Teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici Ürün Özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>