WEST SOUND TKS 80 MT Anfili Mikser Trafolu

WEST SOUND TKS 80 MT Anfili Mikser Trafolu

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Restoran, Otel, Market, Mağaza, Sosyal Tesisler v.b. yerlerde Anons ve Müzik yayın sistemlerinde kullanılmaktadır.
ÖzellikleriMikserli Usb Girişli Genel amaçlı Amplifikatör,80 Watt Amplifikatör çıkış gücü,3 kanal, 2 Mikrofon (2mV), 1 Line giriş (30mV),• Anonsta Müzik kesme (Auto Mute),LCD ekranlı USB girişi MP3 çalar(Rastgele ve tekrar çalma özelliği),Anons öncesi gong,2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 Ω / 100V,DC voltaj korumalı,AC giriş 220V. 50Hz.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>