WEST SOUND TKS 700 EF Anfili Mikser 8 Kanal

WEST SOUND TKS 700 EF Anfili Mikser 8 Kanal

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Restoran, Hastane, Otel, Cami, Market, Sosyal Tesisler,Düğün piyanistleri, Düğün salonları v.b. Ses,  Anons ve Müzik yayın sistemlerinde kullanılmaktadır.

Özellikleri : Mikserli Efektli Genel Amaçlı Amplifikatör,2 x 350 Watt çıkış gücü,8 kanal Mikrofon (2mV) ve Line girişi (30mV),Ana Volüm, her kanal Volüm, Bas, Tiz, Efekt kontrol,16 program efekt,7 segment ekran,Sinyal seviye göstergesi (Vumetre),Sinyal çıkış (Max 1V),Kazanç kontrol,2 Hoparlör çıkış empedansı 2 x 4–8 Ω,Fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak),Kısa devre ve DC voltaj korumalı,AC giriş 220V. 50Hz,19” Kabin montaj tipi.

 

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>