WEST SOUND TKS 4205 Matrix

WEST SOUND TKS 4205 Matrix

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

TKS 4205 5×4 Matrix Amplifikatör

Özellikleri : 

4x 200 watt amplifikatör çıkış gücü, 4 ayrı amplifikatöre 4 ayrı müzik ve 1 adet mikrofon girişi, 4 ayrı amplifikatör için buton ile 7 segment ekranda kanal seçme ( İstenilen amplifikatörde arzu edilen müzik dinlenir veya anons yapılabilir), ana volümler için volüm,bas, tiz, her kanal için volüm, bas, tiz, her kanal için Sinyal seviye göstergesi (Vumetre), hoparlör çıkışı empedansları 4 – 8 Ω, USB girişli MP3 çalar, bluetooth bağlantı, uzaktan kumanda, flash belleğe kayıt, fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak), kısa devre ve DC korumalı, AC giriş 220V 50Hz, 19” kabin montaj tipi, ölçüler (mm): 480 x 295 x 190, ağırlık: 12 kg.

Kullanım Alanları : 

Okul, Restoran, Hastane, Otel, Cami, Market, Sosyal Tesisler v.b yerlerde Anons Ses ve Müzik yayın sistemlerinde 4 bölge olarak kullanılabilmektedir.

Listedeki Ürün Resimleri, Donanım ve Teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici Ürün Özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>