WEST SOUND TKS 4200 EF USB Anfili Mikser Usb li

WEST SOUND TKS 4200 EF USB Anfili Mikser Usb li

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

TKS 4200 EF USB Mikserli Efektli Stereo Amplifikatör

Özellikleri : 

4x 200 Watt amplifikatör çıkış gücü, 6 kanal mikrofon (2mV) ve Line girişi (30mV), ana volümler için volüm, bas, tiz, her amplifikatör için tek tuşla ses açma/kapama, her kanal için Volüm, Bas, Tiz, Efekt kontrol, her kanal için Sinyal seviye göstergesi (Vumetre), 16 program efekt, 7 segment ekran, hoparlör çıkışı empedansları 4 – 8 Ω, USB girişli MP3 çalar, bluetooth bağlantı, uzaktan kumanda, flash belleğe kayıt, fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak), kısa devre ve DC korumalı, AC giriş 220V. 50Hz, 19” kabin montaj tipi, ölçüler (mm): 480 x 295 x 190, ağırlık: 12 Kg

Kullanım Alanları : 

Okul, Restoran, Hastane, Otel, Cami, Market, Sosyal Tesisler v.b yerlerde Anons Ses ve Müzik yayın sistemlerinde kullanılmaktadır.

Listedeki Ürün Resimleri, Donanım ve Teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici Ürün Özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>