WEST SOUND TKS 300 Z-5 TR Anfili Mikser 5 Bölge Volüm Kontrol

WEST SOUND TKS 300 Z-5 TR Anfili Mikser 5 Bölge Volüm Kontrol

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Restoran, Hastane, Otel, Cami, Market, Sosyal Tesisler v.b yerlerde Anons Ses ve Müzik yayın sistemlerinde kullanılmaktadır.

Özellikleri : Mikserli 5 Zonlu ( Bölgeli ) USB Girişli Genel Maksatlı Amplifikatör,300 Watt Amplifikatör çıkış gücü,5 kanal 3 Mikrofon (2mV) ve 2 Line girişi (30mV),Ana Volüm, her kanal Volüm, Bas, Tiz kontrol,Sinyal seviye göstergesi (Vumetre),5 bölge Volüm kontrollü,5 bölge seçici,Anons öncesi gong,Anonsta Müzik kesme (Auto mute),LCD Ekranlı USB girişli MP3 çalar. (Rastgele ve tekrar çalma özelliği),2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 Ω,A – B – C – D – E Hoparlör çıkış empedansı 100V,Fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak),Kısa devre ve DC voltaj korumalı,AC giriş 220V. 50Hz,19” Kabin montaj tipi.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>