WEST SOUND EM-06 Dinamik Mikrofon

WEST SOUND EM-06 Dinamik Mikrofon

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

West sound em-06, metal kasası ile darbelere karşı daha dayanıklı yapıda bir üründür. Pratik kullanımlı ucuz ve kaliteli ses veren mikrofondur. Üzerinde bulunan kapama – açma düğmesi işinizi kolaylaştırmaktadır. En ucuz west sound em-06 dinamik mikrofon fiyatı dijitalmuzik.com'da.       
    
West sound em-06 kablolu el mikrofonu özellikleri

Kablolu dinamik el mikrofonu,
Empedans 600 Ω
Hassasiyet -72 dB
Frekans aralığı 50 Hz – 13 kHz
3 mt. kablo
Resimli kutu ambalaj

Kullanım Alanları :

Genel kullanım olarak okul ses sistemi, otel ses sistemi, fabrika ses sistemi, sosyal tesisler, eğlence yerleri vb. yerlerde iç ve dış alan anons ses ve müzik yayın  

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>