WEST SOUND CONTROL 6 B

WEST SOUND CONTROL 6 B

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

West sound control 6-B uygun fiyatı ile dikkati çeken ucuz fakat kaliteli üründür. Uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz.

West sound control 6-b, içerisinde 6" hoparlörü bulunan anons sistemleri ve genel yayın amaçlı, üzerinde seçici komitatörü olan, pratik kullanımlı kaliteli ucuz hoparlördür. Önündeki koruyucu kafes ile darbelerden korunmaktadır.En ucuz west sound Control 6-b  duvar hoparlörü fiyatı dijitalmuzik.com'da.       
    
West sound control 6-b hoparlör Özellikleri

Control 6-b Duvara montaj hoparlör,
Woofer + 20 mm Dome tweeter
6” hoparlör çapı,
Komitatör potlu,
2,5W/5W/10/15W/20w/30w Trafolu,
200W 8 ohm,
Hassasiyet 88 Db (+-3dB) , 
80 Hz-20 Khz,
Abs kasa

Kullanım Alanları : 

okul ses sistemi, otel ses sistemi, fabrika ses sistemi, sosyal tesisler, eğlence yerleri vb. yerlerde iç ve dış alan anons ses ve Müzik yayın sistemi 

Listedeki Ürün Resimleri, Donanım ve Teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici Ürün Özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>