Okul Ses Sistemleri Paket  20

Okul Ses Sistemleri Paket 20

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

OKUL SES SİSTEMİ PAKET 20

Okul iç Alan (okul koridor,sınıf,derslikler) ve dış alan ses sistemi

Okul ses sistemi paketimiz içerisinde bulunan okul anfisine bilgisayar kontrollü zil sistemi banabilmektedir.Bilgisayar kontrollu zil sistemi,okul bilgisayarına yüklenen ücretsiz program ile yapılabilmektedir.Bu programda ders giriş çıkış saatleri ayarlanabilmekte,istenilen melodi,zil sesi,mp3 yüklebilmektedir
Okul bahçemize kurulacak olan iki adet hava tazyikli hoparlör zil ve anons sistemlerinde kullanılabilecek en iyi hoparlörlerdir,okullarda zil ve anons sistemlerinde her zaman bu tip hoparlörler kullanılmaktadırOkulumuzun büyüklüğüne göre sayısı ve gücü değİşmektedir.(50watt,75watt,100watt,150watt,200watt)
Okul iç bölge seslendirmesinde bu paketimizde 6 adet çift yönlü 15 watt trafolu hoparlör mevcuttur,çif yönlü hoparlörler tasarım açısından geniş bir yayılma açısı sağladıklarından dolayı uzun koridorlarda çok tercih edilmektedirler.Hoparlörün arkasında bulunan asma deliği sayesinde hızlı ve kolay duvar montajı sağlanır.
Okul ses sistemi paketimiz içerisinde  anons,duyuru ve konuşmalarınızı rahatça yapabileceğiniz bir adet uhf telsiz mikrofonumuz mevcuttur.Telsiz mikrofonunuz sayesinde okulunuzun herhangi bir yerinden istediğiniz anonsu ve konuşmayı yapabilirsiniz UHf frekans olmasından dolayı herganbi bir kesinti yaşamazsınız.
Bu sistemle okulunuzda veya herhangibi bir eğitim kurumunda(dersane,okul,ilkokul,
etüt merkezi,üniversite vb.) anons yayınlarınızı,konuşmalarınızı,zil sistemlerinizin kontrolünü  rahatça yapabilirsiniz.
Okul ses sistemi paketini ülkemizin her yerinden satın alabilirsiniz,kurulum,montaj,devreye alma aşamasında
whatsapp ve telefon ile bizden teknik destek alabilirsiniz.

Okul ses sistemleri paket 20 içeriği:
1 Adet Anfili Mixer 250 Watt 4 Kanal/MP3 Player
2 Adet 2×5" Çift yönlü 15Watt Duvar Hoparlörü
2 Adet Horn Tipi Anons ve Müzik Hoparlörü 150 watt
1 Adet UHF Tek El  Telsiz Mikrofon Seti
Telefon kablosu,bilgisayar kablosu ,mikrofon kablosu,anfi kablosu,connektör,jak ve sistemi çalıştırmak için gerekli tüm bağlantı ekipmanlar

Okul ses sistemleri en uygun fiyat en iyi kalite

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>