KONAK ANADOLU LİSESİ

KONAK ANADOLU LİSESİ

Eğitim kurumumuz okul zil sistemi, okul tören sistemi ve müsamere salonu ses sistemi ihtiyaçlarını firmamızdan tedarik etmiş, firmamız tarafından uygulamaları yapılarak müşteri memnuniyeti gözetilerek teslim edilmiştir. Okul ses sisteminin kaliteli olduğu kadar ucuz fiyatı da dikkati çekmektedir.

Okul zili sistemi :
Bu sistem törenlerde kullanılacak olan sistemin arızalanması durumunda arıza giderilinceye kadar zil sistemi ile istiklal marşı töreni ve anonsların yapılabilmesi düşünülerek hazırlanmıştır. Yeni kurulan sistemde bağlı bulunan kablosuz mikrofonumuz ile 4. kat seviyesinde koridorlarda yürür iken ses verebilmek mümkün hale getirilmiştir. Yağmurlu günlerde okul içerisinde yapılan törenlerde kullanınabilmektedir. Aynı şekilde dış bahçedede rahatlıkla kaliteli ses alınabilmektedir. Dış alanlara konulan horn tipi hoparlörler ön bahçe ve arka bahçeyede konulmuş sesin her yere dağılması sağlanmıştır. Yakın olan yerleşim yerlerinde rahatsızlık olmaması için hoparlörler özenle yerleştirilmiştir.

Okul Tören Sistemi :
okulumuzun tören alanı oldukça büyük olduğundan her türlü tören ihtiyaçlarına cevap verebilecek sistem konulması kararlaştırılmıştır. aynı zamanda bu sistem sene sonu törenlerinde artık kiralama ihtiyacı olmayacağı için kendi kendini de amorti etmektedir. Yüksek kapasiteli, kaliteli ve net bir ses elde edilmiştir. Kesinlikle müşteri memnuniyeti alınarak uygulamaları teslim edilmiştir. Dış alanda kullanılan özel yapım tören hoparlörü kötü hava koşullarına dayanıklı yapıdadır.

Tiyatro salonu ses sistemi :
Okulumuzda bulunan okul orkestrasını destekleyecek bir sistem olup, 4 adet hoparlör kullanılarak hazırlanmıştır. Salonda tiyatro gösterileri müzikli eğlenceler ve toplantıların yapılması göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan sisteme çok sayıda mikrofon, müzik aletleri, bilgisayar gibi cihazlarda  girilebilmektedir.