ZİL SAATLERİ

ZİL SAATLERİ

Okul Zili

Okul zilleri programlanabilir özellikleriyle dizayn ediliyor.Okul zillerine birçok melodi eklenebilir.Polifonik zil sesleri ve müzik eklenen okul zilleri, teknik özellikleriyle farklı modüller sunuyor.Dijital Grafik Ekranlar, LED ekran, anons sistemleri gibi ekstra özellikleriyle, tüm okullar ve eğitim kurumlarında okul zil saati rahat kullanım sunuyor.

Okul Zil Saati

Programlanabilir özellikleri ile her gün için 24 ayrı ders programı ve 5 farklı toplanma programı  seçenekleri bulunuyor. Okuma saati ve blok ders girebilme imkanı,Seçilen zil sesinin sonuna sesli öğrenci, öğretmen ikazı ilave edebilme gibi farklı özellikleri bulunuyor.MP3 formatında dahili ve Usb girişinden harici sınırsız zil sesleri,Usb girişinden teneffüslerde müzik dinleme,Uzaktan kumanda ile İstiklal marşı okutabilme,Deprem, yangın ve acil durum sivil savunma sirenleri ve 10 Kasım sireni,İstiklal Marşı, Andımız kayıtlarının yanı sıra anons kayıt sistemi veya canlı sunum seçenekleri ile günün her saati ekstra kullanabilme özellikleri sunuyor, Kendine bağlı Amplifikatörü otomatik Açma- Kapama ve uygun sinyal çıkışı,Dahili monitör hoparlör ile ön dinleme özelliklerine sahiptirler.

Akıllı okul zilleri kablolu veya kablosuz olarak seçenek sunuyor. 10 yıl pil ömrü ve uzun ömürlü kullanım avantajlarıyla okul ses sistemlerinin en vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Duvar montajına uygunluğu, güçleri, volt özellikleri sunan birçok markada ürün seçeneği bulunuyor.

Akıllı Okul Anfileri (Amplifikatörlü Usb Girişli Akıllı Okul Saati)

Akıllı okul zilleri,Dijital grafik ekranda menü ile kolay kullanım ve programlama,Her gün için ders programı ve farklı toplanma programı,Okuma saati ve blok ders girebilme imkanı,Seçilen zil sesinin sonuna sesli öğrenci, öğretmen ikazı ilavesi,MP3 formatında dahili ve Usb girişinden harici sınırsız zil sesleri,Usb girişinden teneffüslerde müzik dinleme,Uzaktan kumanda ile İstiklal marşı okutabilme,Deprem, yangın, acil durum sivil savunma ve 10 Kasım sireni, Kendini ve kendine bağlı Amplifikatörü otomatik Açma- Kapama ve uygun sinyal çıkışı,Dahili monitör hoparlör ile ön dinleme, Bir çok Watt Gücünde Amplifikatör çıkış gücü,İç ve dış volümleriyle okul içindeki ve dışındaki hoparlörlerin seslerini bağımsız ayarlayabilme imkanı,Kısa devre ve DC korumalı, AC giriş 220V. 50 Hz,19 “ kabinet montaj tipi gibi özelliklere sahiptir. Kablolu veya genellikle kablosuz olarak el tipi mikrofon modelleri, yaka mikrofonları, head set mikrofonları, kürsü mikrofonları gibi farklı seçeneklerle kombine olarak sunuluyor.

Okul Zili Fiyatları

Okul zilleri Özelliklerine göre birçok ürün seçeneği bulunuyor. Okul zili fiyatları, ürünlerin teknik donanımlarına göre belirlenir. Kullanılan yazılımların kalitesi, güncellenebilir özellik sunmaları, bilgisayarlar ve cep telefonlarına kolay, model özellikleri sorunsuz bağlantı özellikleri gibi pek çok özelliğe Akıllı okul zili ve okul zil saati fiyatları belirleyen temel faktörler arasında yer alır.

Okul Zili Nasıl Seçilir?

Okullar, Dershaneler, Fabrikalar, Halı sahalar vb. kapsamlı okulların sahip olduğu alan ve kullanım amacına uygun olarak okul zili çeşitleri, kayıt yapma, kayıttan çalma ve anons yayın sistemleriyle ekstra özellikler sunar. Okul zili seçimlerinde, fiyat unsurları, teknolojik özellikler ve teknik donanımlara göre performanslarını değerlendirerek ürün seçimleri yapabilirsiniz