DİJİTAL VT 250 Anfili Mikser

DİJİTAL VT 250 Anfili Mikser

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Dijital vt 250 amfili mikser cihazını en uygun ve ucuz fiyat garantisi ile firmamızdan uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz.

Dijital vt 250 okullar için basit ve kolay kullanılabilen, Okulların içve dış okul zili sistemlerini ayrı ayrı kapatıp açabilmektedir. Her hangi bir kısa devre olduğunda Dijital Vt 100 Usb kendini otomatik olarak korumaya almaktadır. En ucuz Dijital Vt 250 dijitalmuzik.com'da.

Dijital VT 250 Mikserli Amfilikatör özellikleri

250 Watt Amplifikatör çıkış gücü,
Ana kontrol volume, bas, tiz,
4 kanal Mikrofon (2mV) ve Line girişi (30mV),
2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 ohm (100V. opsiyonel),
İç – Dış hoparlörleri anahtarla ayırabilme,
Kısa devre ve DC korumalı,
AC giriş 220V. 50Hz,
19” Kabin montaj tipi,
Ölçüler (mm): 430 x 230 x 120,
Ağırlık: 7,3 kg.

Kullanım Alanları 

okul ses sistemi, okul tören sistemi, okul zili sistemi, cafe bar seslendirmeleri, cami ses sistemi, müzik yayın sistemleri, anons sistemi

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>