DENOX DXV-250U Mikser Anfi 6 Bölge Ses Kontrol

DENOX DXV-250U Mikser Anfi 6 Bölge Ses Kontrol

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

6 Bölge Ses Kontrolü,Trafolu Amfi Mikser

Özellikleri :

Mixer ANFİ, 250 W – 100V /70V /4-16 ohm, 6 zone ve her zon için ayrı volüm , 3 MIC girişi ve 1 AUX girişi , Ön panelde 1 MIC. girişinde mute özelliği, USB player, SD kart okuyucu, 7 adet seviye göstergesi, Master, bass ve tiz kontrolü, Effect , delay time ayarı , Mic. 1-3 kontrol, Chime butonu, 11kg   ölçüleri 540x417x165mm,  CE BELGELİDİR

Kullanım Alanları : 

Müzik yayın sistemi, Okul Ses Sistemi, Otel Ses Sistemi, Anons Sistemi, Belediye Ses Sistemi, Hastane Ses Sistemleri, İç ve Dış Ortam Seslendirmeleri, vs.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>