WEST SOUND TM 200 YY İkili Yaka Mikrofon Seti

WEST SOUND TM 200 YY İkili Yaka Mikrofon Seti

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

West sound tm-200 yy  , çekim mesafesi olarak dikkati kayda değer bir üründür. İki adet yaka mikrofonu ile kullanabileceğiniz pratik kullanımlı bir üründür. Kullanım sırasında mikrofon üzerinde pil seviyesini görülenilir. Fiyatı ucuz, 2×100 kanal kaliteli ses alabileceğiniz kablosuz mikrofon modelidir. Üzerinde bulunan kapama-açma düğmesi kullanımını kolaylaştırmaktadır. En ucuz west sound tm-200 yy kablosuz mikrofon fiyatı dijitalmuzik.com'da.       
    
West sound tm-200 ee kablosuz el mikrofonu özellikleri

Uhf çift anten kablosuz mikrofon,
lcd ekran,
uhf 2×100 kanal,
true diversity pll,
yaka tipi telsiz mikrofon,
765-785 Mhz  (4.5g uyumlu)
2×1,5V (AA) PİL
plastik çanta muhafazası.

Kullanım Alanları :

okul ses sistemi, otel ses sistemi, fabrika ses sistemi, sosyal tesisler, eğlence yerleri vb. yerlerde iç ve dış alan anons ses ve müzik yayın  

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>