WEST SOUND TKS 8 DC Portatif Şarjlı Amplifikatör

WEST SOUND TKS 8 DC Portatif Şarjlı Amplifikatör

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Cenaze ve Mevlitlerde, Din görevlileri, Okullarda, Amatör sazcılar, Salon toplantıları, AC 220V. olmadığı her yerde kullanılmaktadır.

Özellikleri : Mikserli Telsiz Telefonlu Çanta Amplifikatör, 2 x 40 Watt Amplifikatör çıkış gücü, 3 kanal 2 Mikrofon (2mV) ve 1 Line girişi (30mV), LCD ekranlı USB girşli Mp3 Çalar, Dijital eko – derinlik, Telsiz Mikrofonlu (El ve yaka seçilebilir), Dahili 20 cm. Hoparlör, Harici Hoparlör çıkış ve ayrı kontrol ( empedansı 4 – 8 Ω ), DC 12V. / 7A Akülü, Aküde çalışma süresi; Tam güçte çift kanal 2 saat – %50 güçte çift kanal 4 saat, AC giriş 220V. 50Hz.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri, Anfiler ve Zil Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>