WEST SOUND TKS 209D Programlı Okul Zili Duvar Tipi

WEST SOUND TKS 209D Programlı Okul Zili Duvar Tipi

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

TKS 209 D USB (Duvar Tipi) Usb Girişli Akıllı Okul Saati

Özellikleri

Her okula uygun program girişi, dijital grafik ekranda menü ile kullanım kolaylığı, her gün için 24 ayrı ders programı, her gün için ayrı ayrı ders programı girişi, gün içinde 5 ayrı toplanma ve okuma saati girilebilme, blok ders ortasında zil ikazı verebilme, seçilen zil sesinin sonuna sesli öğrenci, öğretmen ikazı ilave edilebilme, polifonik – MP3 formatında zil ve otomatik anons sesleri, kendi hafıza kartında 100 adet hazır melodi (SD kart kapasitesine göre arttırılabilir), flash disk girişten sınırsız melodi yükleyebilme, flash disk’ ten teneffüslerde müzik dinleme, flash disk’ ten MP3 çalar olarak kullanabilme, sesli öğrenci anonsu, kullanım yerine göre farklı anonslar (Dershane – Okul), 11 ayrı İstiklal Marşı seçebilme imkanı, istiklal marşı ve anons uzaktan kumanda ile başlatıp durdurma, sivil savunma sirenleri (Kırmızı, Sarı, Radyo Aktif Serpinti ve Beyaz ikaz), deprem ve yangın tehlikesi için sözlü alarm ikazları, ders giriş çıkış ve öğretmen zilini ve süresini ayrı ayrı seçebilme, zil seçmede dinleme, 10 yıl saat pili ömrü ve 100 yıllık takvim, saatin kalibre imkânı, kendine bağlı Amplifikatörü otomatik Açma / Kapama ve uygun sinyal çıkışı, 3 W dahili monitör, AC giriş 220V. 50 Hz, ölçüler (mm) : 285 x 205 x 80, ağırlık : 2 Kg.

Kullanım Alanları : Okullar, Dershaneler, Fabrikalar, Halı sahalar vb. alanlarda kullanılmaktadır.

Listedeki Ürün Resimleri, Donanım ve Teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici Ürün Özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>