WEST SOUND TKS 15 AC 4 Kanal Anfili Mikserli Hoparlör Kabini

WEST SOUND TKS 15 AC 4 Kanal Anfili Mikserli Hoparlör Kabini

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Belediyelerde, Fabrikalarda, Okullarda, Etkinliklerde, Cenaze ve Mevlitlerde, Din görevlilerince, Salon toplantıları,

Özellikleri : Portatif 15″ Kendinden Anfili Hoparlör, 300 Watt Amplifikatör çıkış gücü. 4 kanal 3 Mikrofon (2mV) ve 1 Line girişi (30mV). 16 program efekt. LCD Ekranlı USB girişli MP3 çalar (Rastgele ve tekrar çalma özelliği). El tipi Telsiz Mikrofonlu. Dahili 38 cm. Hoparlör (15” 400 Watt bass + 1” tweeter). Harici Hoparlör çıkış empedansı 4 – 8 Ω. Çek çek aparatı ile taşınabilir tekerlekli.AC giriş 220V. 50Hz.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>