WEST SOUND MT 2009  Akıllı Okul Fabrika Zili

WEST SOUND MT 2009 Akıllı Okul Fabrika Zili

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Belediye, Otel, Askeri Birlikler, Konut siteleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Fabrika sahaları Profesyonel Ses Anons ve Müzik Yayın Sistemleri.

Özellikleri : Her okula uygun program girişi,Dijital ekranda menü ile kullanım kolaylığı,Her gün için 24 ayrı ders programı,Her gün için ayrı ayrı ders programı girişi,Gün içinde 3 ayrı toplanma ve okuma saati girilebilme,Blok ders ortasında zil ikazı verebilme,Seçilen zil sesinin sonuna sesli öğrenci, öğretmen ikazı ilave edilebilme,Polifonik – MP3 formatında zil ve otomatik anons sesleri,Kendi hafıza kartında 100 adet hazır melodi (SD kart kapasitesine göre arttırılabilir),Flash disk girişten sınırsız melodi yükleyebilme,Flash disk’ ten teneffüslerde müzik dinleme,Flash disk’ ten MP3 çalar olarak kullanabilme,Sesli öğrenci anonsu,Kullanım yerine göre farklı anonslar (Dershane – Okul),11 ayrı İstiklal Marşı seçebilme imkanı,İstiklal marşı ve saygı duruş sireninin uzaktan kumanda ile başlatıp durdurma,Sivil savunma sirenleri(Kırmızı, Sarı, Radyo Aktif Serpinti ve Beyaz ikaz),Deprem ve yangın tehlikesi için sözlü alarm ikazları,Ders giriş çıkış ve öğretmen zilini ve süresini ayrı ayrı seçebilme,Zil seçmede dinleme,10 yıl saat pili ömrü ve 100 yıllık takvim,Saatin kalibre imkânı,Kendine bağlı Amplifikatörü otomatik Açma / Kapama ve uygun sinyal çıkışı,3 W dâhili monitör,AC Giriş 220V. 50 Hz,19” Kabinet montaj Tipi.

Not : TKS 209 Akıllı Okul Saatinin özelliklerine ilave olarak.* MT 2110 veya MT 2115 ile kullanıldığında zil çalması gereken bölge programlanarak otomatik seçilir.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>