Organisazyon, Kiralama, Orkestra, Dj Temini

Organisazyon, Kiralama, Orkestra, Dj Temini

Albatros Orkestrası..

Müziği sanattan öte bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve yaşamlarına yayan Orkestra Albatros, müzikal yolculuklarının çeşitli evrelerinde repertuarlarını dünya müzikleri ile Türk müziği motifleri eşliğinde sentezleyerek ve yorum katarak bu yolculuklarını sürdürmektedirler. Cumhuriyet baloları, Mülkiyeliler Birliği geceleri, dernek ve kulüp yemekleri, kongre geceleri, yeni yıl konserleri ve festivalleri, evlilik törenleri, Askeri balolar gibi özel resepsiyon ve gecelerde Altılı, Sekizli, Onbirli ve Yirmili yaylı ve nefesli enstrüman grupları eşliğinde Çeşme Shareton, Pine Bay, Sirene, Fantasia, Süzer, Ege Üniversitesi, Akm, İzmir Enternasyonel Fuarı, Balçova Tenis Klüpleri, Termal Otel gibi çeşitli mekanlarda sanatlarını icra etmişlerdir ve etmektedirler. Sizler de böylesi özel gecelerinizde unutulmaz dakikaları Orkestra Albatros ile yaşayıp, renklendirmek isterseniz bize www.albatrosorkestra.com dan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Dj Temini..

Dj Party – Ses Işık Dj-Setup Sistemleri Kiralama Hizmetleri
Firmamız Okullarınızın Özel Dönem Partileri İçin Dj Temini Dj-Setup Sistemleri ve Party Işık Sistemleri Kiralama ve Teknik Ekip Hizmetleri Vermektedir.

Diploma Törenleri Ses – Işık Sistemleri Kiralama Hizmetleri

Yıl Sonu Okul Etkinliklerinde İstenilen Her Boyutta Sahne, Işık, Podyun Sistemleri Firmamızdan Temin Edilebilmektedir.
Müşterilerimiz Önceden Haber Vermek Koşulu İle Sistemlerini Rezerve Ettirebilirler.

Korolar ve Müzik Grupları Ses Sistemleri Kiralama Hizmetleri

Firmamız Okullarımızın Yıl Boyunca Hazırlanan Etkinlikleri Çerçevesinde, Okul Orkestraları, Okul Koroları, Tiyatro Etkinliklerinde Kullanılmak için, Sahne Sistemleri (Anfi,Mikser,Mikrofon,Sahne,Işık Sistemi vb.) Ürünlerini Kiralama Hizmetlerimizden Faydalanabilirler.

Laser Işık Sistemleri Kiralama Hizmetleri

Her Türlü İç Mekan ve Dış Alanlar İçin Görsel Laser Showlar Konusunda Hizmet Vermekteyiz. Uzman Teknik Kadromuzla Organizasyon ve Kutlamalarınızda Sizlere Hizmet Vermek İstiyoruz. Ses ve Işık Sistemi Ekibi, Kurulması Gereken Ses Sistemleri, Işık Sistemleri Organizasyonu, Yazı Yazan Laser, Animasyon Laser, Köpük Makinesi, Kar Makinesi, Sis Makinesi, Baloncuk Makinesi, Konfetti Makinesi, Duman Makinası, Alev Makinesi, Köpük Likiti, Sis DumanLikidi, Kar Likiti, Konfetti Malzemeleri, Laser, Laser Show, Movinghead Robotlar ile Sahnelerinizi Görsel Showlara Hazırlayacaklardır.Firmamız ile Kiralama ve Organizasyonlarınız için İletişime Geçiniz.