DİJİTAL VT 350 EF Anfili Mikser

DİJİTAL VT 350 EF Anfili Mikser

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Dijital Vt 350 ef okullar için basit ve kolay kullanılabilen, Okulların iç ve dış okul zili sistemlerini ayrı ayrı kapatıp açabilen, genel çıkış trafolu olması sebebi ile tek bir hatta çok sayıda hoparlör bağlanabilen bir anfi mikser modelidir. Bu özellikleri ile ve üzerinde bulunan efekt sistemi sayesinde camilerde ezan vaaz sistemlerinde, müzik yayın sistemlerinde, cafe bar ses sistemi kurulumlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her hangi bir kısa devre olduğunda Dijital Vt 350 ef kendini otomatik olarak korumaya almaktadır. En ucuz Dijital Vt 350 ef dijitalmuzik.com'da.

Dijital vt 350 ef amfili mikser cihazını en uygun ve ucuz fiyat garantisi ile firmamızdan uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz. 
 
Dijital Vt 350 EF mikserli efektli amplifikatör özellikleri

350 watt amplifikatör çıkış gücü,
4 kanal mikrofon (2mV) ve line girişi (30mV),
Ana volüm, bas, tiz, efekt kontrol,
Her kanalda efekt volüm,
Sinyal seviye göstergesi (Vumetre),
16 program efekt,
7 segment ekran,
2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 ohm (100V. opsiyonel),
Fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak),
Kısa devre ve dC korumalı,
AC giriş 220V. 50Hz,
19” kabin montaj tipi,
Ölçüler (mm): 430 x 230 x 120,
Ağırlık: 350 watt 8,2 kg

Kullanım Alanları 

okul ses sistemi, okul tören sistemi, okul zili sistemi, cafe bar seslendirmeleri, müzik yayın sistemleri, anons sistemi, 

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>