DİJİTAL VT 350 Anfili Mikser

DİJİTAL VT 350 Anfili Mikser

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Dijital Vt 350  okullar için basit ve kolay kullanılabilen, 2 bölgeli kullanılabilen okulların iç ve dış okul zili sistemlerini ayrı ayrı kapatıp açabilen,  Bu özellikleri ile müzik yayın sistemlerinde, cafe bar ses sistemi kurulumlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her hangi bir kısa devre olduğunda Dijital Vt 350  kendini otomatik olarak korumaya almaktadır. En ucuz Dijital Vt 350 dijitalmuzik.com'da.

Dijital vt 350 amfili mikser cihazını en uygun ve ucuz fiyat garantisi ile firmamızdan uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz. 

Dijital Vt 350 mikserli amfilikatör özellikleri

350 Watt Amplifikatör çıkış gücü,
Ana kontrol volume, bas, tiz,
4 kanal Mikrofon (2mV) ve Line girişi (30mV),
2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 ohm (100V. opsiyonel),
İç – Dış hoparlörleri anahtarla ayırabilme,
Kısa devre ve DC korumalı,
AC giriş 220V. 50Hz,
19” Kabin montaj tipi,
Ölçüler (mm): 430 x 230 x 120,
Ağırlık: 8,2 kg.

Kullanım Alanları 

okul ses sistemi, okul tören sistemi, okul zili sistemi, cafe bar seslendirmeleri, müzik yayın sistemleri, anons sistemi, 

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>