DİJİTAL VT 250 USB Anfili Mikser

DİJİTAL VT 250 USB Anfili Mikser

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Dijital Vt 250 usb okullar için basit ve kolay kullanılabilen, Okulların iç ve dış okul zili sistemlerini ayrı ayrı kapatıp açabilen, genel çıkış trafolu olması sebebi ile tek bir hatta çok sayıda hoparlör bağlanabilen bir anfi mikser modelidir. Bu özellikleri ile ve üzerinde bulunan usb Mp3  sayesinde müzik yayın sistemlerinde, cafe bar ses sistemi kurulumlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her hangi bir kısa devre olduğunda Dijital Vt 250 usb kendini otomatik olarak korumaya almaktadır. En ucuz Dijital Vt 250 usb dijitalmuzik.com'da.
Dijital vt 250 usb amfili mikser cihazını en uygun ve ucuz fiyat garantisi ile firmamızdan uygun ödeme koşulları ve taksitlerle alabilirsiniz.
 
Dijital Vt 250 usb mikserli amplifikatör Özellikleri

250 Watt Amplifikatör çıkış gücü,
Ana kontrol volume, bas, tiz,
4 kanal Mikrofon (2mV) ve Line girişi (30mV),
Usb girişli mP3 çalar, bluetooth bağlantı, uzaktan kumanda, flash belleğe kayıt,
2 Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 ? (100V. opsiyonel),
İç – Dış hoparlörleri anahtarla ayırabilme,
Kısa devre ve DC korumalı,
AC giriş 220V. 50Hz,
19” Kabin montaj tipi,
Ölçüler (mm): 430 x 230 x 120,
Ağırlık: 7,3 kg.

Kullanım Alanları 

okul ses sistemi, okul tören sistemi, okul zili sistemi, cafe bar seslendirmeleri, müzik yayın sistemleri, anons sistemi, 

Listedeki ürün resimleri, donanım ve teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir. Üretici ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>