DENOX DXV-120U Mikser Anfi Trafolu 6 Bölge

DENOX DXV-120U Mikser Anfi Trafolu 6 Bölge

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

6 Bölge Volume Kontrollü,Trafolu Amfi Mikser

Özellikleri :

Mixer ANFİ, 120 W – 100V /70V /4-16 ohm, 6 Zone ve 6 zone da ayrı sesini ayarlayabilme özelliği  , 3 MIC girişi ve 1 AUX girişi , Ön panelde 1 mic. girişinde mute özelliği, USB player, SD kart okuyucu, 7 adet seviye göstergesi, Master, bass ve tiz kontrolü, Effect , delay time ayarı , Mic. 1-3 kontrol, Chime butonu, 10kg   ölçüleri 540x450x165mm,  CE BELGELİDİR

Kullanım Alanları : 

Müzik yayın sistemi, Okul Ses Sistemi, Otel Ses Sistemi, Anons Sistemi, Belediye Ses Sistemi, Hastane Ses Sistemleri, İç ve Dış Ortam Seslendirmeleri, vs.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>