DECON DSR-12A Usb li Portatif Hoparlör

DECON DSR-12A Usb li Portatif Hoparlör

Okul Ses Sistemleri, okul zil anfisi, tören anfileri, tören mikrofonu, okul hoparlörü, kablosuz mikrofon, megafon, dış cephe hoparlör, okul zil saati ve tüm okul ses zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Okullar için açık alan ve kapalı alan tören seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Decon DSR-12A Aktif Kabin Hoparlör

DECON portatif ses sistemi kendinden amfili hoparlör kabini modelidir. Bu ürünü en iyi fiyatlarla "Dijital Müzik" güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Uygun Ödeme koşulları ve indirimli fiyatlarla alabilmek için siparişinizi verin.

Özellikleri :

Çıkış 450W, Ekstra USB / SD / MP3 / WMA / IPad / iPhone 4 Dock, Frekans Tepkisi 45-20K Hz, Frekans Aralığı 4 ohm, Ebatlar 490 x 420 x 750 cm, 12'' Plastik, Ağırlık 18.5 Kg.

1 Adet Fiyatıdır. Üretici Firma Garantisindedir.

Kullanım Alanları :

Toplantı Salonu Sistemleri, Konferans Salonları Ses Sistemi, Okul Müsamere Salonları seslendirme, Fabrika Seslendirmeleri, Otel Ses Sistemi, Belediye Se Sistemi, Okul Ses Sistemi,Eğlence Mekanları Ses Sistemleri, Disco Ses Ekipmanları, Düğün Salonları Ses Sistemleri, Orkestra Ses Sistemleri, Tiyatro Salonu Ses Sistemi, Okul Ses Sistemleri, 

Listedeki Ürün Resimleri, Donanım ve Teknik bilgiler zaman içinde farklılık gösterebilir.
Üretici Ürün Özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Okul Ses Sistemleri ve Zil Sistemleri Mağazamızda.>>